PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1196}
7,3 47 494
oceny
7,3 10 1 47494
5,9 14
ocen krytyków
Pułkownik Kwiatkowski
powrót do forum filmu Pułkownik Kwiatkowski

Film wyszedł spod miernoty jakim jest reżyser i poseł Kutz a mimo wszystko
paradoksalnie to bardzo dobre kino i jeden z lepszych polskich filmów . Duże znaczenie
daje dobre zestawienie aktorów .

BISKAN

W pełni się zgadzam. Aktorzy zrobili swoje.

ocenił(a) film na 7
FanDobregoKina

Film całkiem dobry.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
BISKAN

Szkoda gadać. Ile filmów Kutza oglądałeś? Akurat "Pułkownik Kwiatkowski" to "jedynie dobry" film w dorobku Kutza. Rozumiem, że oceniasz go pod kątem jego kontrowersyjnych wypowiedzi i politycznych sympatii?

ocenił(a) film na 7
BISKAN

senator Kutz, ciemnoto!

fabio

wow !!! HIP HIP HURAAA SSSEENATOOR kutz JAK FAJNIE !!!
"senator" to czyni roznice!! jestem dumny z takiego reprezentanta senatu !!
dzieki szerloku z ciemnogrodu

ocenił(a) film na 7
BISKAN

wiesz już jaka jest różnica miedzy senatorem a posłem...ciemnoto!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
BISKAN

niektórych filmów nawet aktorzy nie uratują, scenariusz i reżyseria też się liczy

ocenił(a) film na 9
BISKAN

reżyser - dobry
człowiek - brak skali w granicy przyzwoitości
...a szkoda

ocenił(a) film na 6
BISKAN

NO FILM NIEZLY A POGLADY KUTZA TO LEPIEJ SPUSCIC ZASLONE MILCZENIA , PO PROSTU WSTYD ZE TACY LUDZIE CHODZA PO TEJ ZIEMI, JAK CI PRAWDZIWI SLAZACY JESZCZE NA NIEGO NIE NA PLULI

BISKAN

Wypowiadamy się tutaj o filmach, nie zniżajmy się do poziomu tych z wiejskiej, moim zdaniem gra aktorów winduje ten film bardzo wysoko, kilka ról bardzo charakterystycznych, scena gdy Marek Kondrat płacze na widok kulek Dancewicz, to jest fenomen podbny tylko do kingsajzu i sceny z krasnalem błądzącym po ciele boskiej wówczas Katarzyny ;)

Teksty o lekkim zabarwieniu humorystycznym w obliczu tragicznych wydarzeń napędzają ten film, z jednej strony widzimy jak Tygrys katuje więźnia, a z drugiej cwaniaczkowaty Zamachowski ze swoim cieniutkim głosikiem wydziera się na bijących.

Dobry film i ta Renata :)

ocenił(a) film na 7
BISKAN

Film jest dobry ,a aktorzy również bardzo dobrze zagrali. Podobał mi się...

BISKAN

Nie jest to jeden z najlepszych filmów Kutza, ale co do tego ma osoba reżysera? Villon był złodziejem i rzezimieszkiem, Caravaggio nożownikiem, Rodin bijał kochanki, Saint-d'Exupery - znany humanista - cynicznie wykorzystywał matkę, Lewis Carroll (tak, ten od "Alicji w krainie czarów"!) był pedofilem, itd, itp.. Warto rozdzielać dzieła artysty od jego oceny jako człowieka.
Zresztą, dla mnie, liberała, Kutz jako polityk jest OK.

ocenił(a) film na 9
jak45

Widać człek z ciebie inteligentny,obyty, który coś tam czytuje a nie odróżniasz liberała od Kutza. Ot anomalia...

kszan201

Czyżby źle się wyraziłem? W takim razie poprawiam: dla mnie, człowieka myślącego racjonalnie i krytycznie, Kutz jako polityk jest OK. Tak lepiej? Tyle, że w ten sposób się niepotrzebnie przechwalam...

ocenił(a) film na 8
BISKAN

Jeśli chodzi o Kutza to reżyserem jest dobrym, szkoda że jako człowiek bredzi takie głupoty... no cóż czasami lepiej oceniać jego dzieła niż jego samego.

użytkownik usunięty
BISKAN

Przynajmniej ta miernota jak go nazwałeś nie uważa Star Wars za szatanizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones