Marek Kondrat

Marek Tadeusz Kondrat

8,3
45 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kondrat

Ten były aktor chce na siłę jeszcze zaistnieć i zarobić kilka srebrników, więc publicznie liże 4 litery Donaldowi

ElRio

Nie widzę związku z osiągnięciami aktorskimi.
Ocenę wystawiasz wg swoich przekonań politycznych.
Pomyliły ci się portale.

KRISPO_DE_PALMA

Był dobry jako Olo w Psach i tyle...

ElRio

hm. a w dezerterach, dniu świra,operacja samum, płk. kwiatkowski czy wczesniejsze role pokój z widokiem ... lub zaklete rewiry ?

Nie zgadzam się.
pozdr.

ElRio

Zgadzam się!!!Bardzo przereklamowany,wszędzie gra podobnie,albo tak samo!!Uwielbiam Ekstradycję z nim,ale jak słyszę jego wypowiedzi jak to dobrze mu się żyje w kraju Tuska to mi niedobrze......ble....

użytkownik usunięty
malgosia0404

zgadzam sie i oto Mareczek Kondrat celebryta bankier znawca win i klakier polityczny na uslugach PO:

http://www.fronda.pl/a/marek-kondrat-tusk-jest-doskonaly-a-kaczynski-prymitywny, 24957.htm

Odkad firmuje swoja twarz bankiem znawca win nie traktuje go powarznie jak aktora tylko celebryte politykiera alkoholika sprzedawczyka.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/43423-marek-kondrat-na-swieta-bardzo-jestem-zadow olony-z-rzadow-tuska-po-nie-judzi-nie-uzywa-jezyka-agresji-mamy-spokoj

Nie pijcie wina jak Marek kondrat bo zostaniecie celebrytami popierajacy jedyna sluszna partie ktora buduje najdrozsy stadion swiata a ktory sie nie zamyka w czasie deszczuu

Józef Bąk się błąka jak Mareczek Kondracik jedyna sluszna opcja bogatych partia milosci

Najlepsza rola kondrata to ING Śląski (rola życia)

Niezapominajcie kto mu pomugl w karierze w P.R.L. beztalencie :

http://www.filmweb.pl/person/Tadeusz+Kondrat-47931

Stadion ma być teraz... skocznią narciarską! :) Cóż - basenem już był, więc nic już mnie nie zadziwi.

malgosia0404

Czy tak ciężko oddzielić politykę od filmów? Rozmawiajmy o filmach, nie dajmy się sprowokować EIRo, który wchodzi tutaj by tylko rozmawiać o polityce, jeśli oglądałaś tylko Ekstradycję to zachęcam do oglądania pozostałych ról, a co do polityki są inne od tego serwisy :).

malgosia0404

boze jak masz pieniadze to ci sie nawet w iraku bedzie pieknie zyc

ElRio

Daje p. Markowi zasłuzone 9 ! to jest portal o nazwie "Filmweb.pl" ! a nie : "moje-poglady-polityczne-pl" ... jak ktoś chce powylewac swoje żółci to jest wystarczająco dużo portali politycznych na to.

Genialna rola ( na dyche ) w Dniu Świra , świetne role ( na 9 ) jeszcze raz Adasia Miauczyńskiego we Wszyscy jesteśmy ..., w CK Dezerterach, Psach, płk Kwiatkowskim, , również w Ekstradycji i np. w teatrze TV - Igraszki z Diabłem , do tego jeszcze sporo zasługujących na oceny 7-8, np. zabawne role w obu Kilerach Machulskiego lub twardziela w Prawie ojca. Reklamy ING - czasami wywołują mój uśmiech ale to nie moja bajka ... Jeśli dajesz "1" ( masz do tego prawo ) , to chociaz uzasadnij to merytorycznie : np. "widzialeś 10 filmow z nim i w każdym był drewniany" / i tu się nie zgodze bo nie był a jeśli nie widzialeś chociaż CK Dezerterów lub Psów - to "co Ty wiesz o polskim kinie" (?)

ElRio

Wprawdzie nie jestem zwolennikiem aborcji, jednak w Twoim przypadku podjąłbym temat.

karpetians

Podjąć to możesz swojego Wacka w prawicę.

ElRio

Ta elokwencja, ten poziom humoru, czyżby... Macierewicz!?

karpetians

Nie pochlebiaj sobie. Ten Wielki Polak by się nie zniżył do rozmowy z kimś takim.

ElRio

Wielki? Nawet moja córka się uśmiała :)

karpetians

Wielki. Ale ty tego nie pojmiesz.
Chowasz córkę na takiego samego leminga? Puszczasz jej WSI24 i czytasz na głos GWno?

ElRio

koledze się portale pomyliły, to pewne. Tutaj to możesz sobie podyskutować o filmach i ludziach filmu, a poglądy polityczne to sobie w buty schowaj, bo nas nie interesują.

Deanna

Lepiej zacznij interesować się polityką nim polityka zacznie interesować się tobą...

ElRio

Myślę, że o polityce wiem więcej niż szanowny EIRio, ale nie mam ochoty się wypowiadać na ten temat akurat na Filmwebie. A poza tym na tematy polityczne dyskutuję wyłącznie z ludźmi na poziomie. Akurat nie jesteś dla mnie właściwym interlokutorem.

Deanna

Nie chodzi o to byśmy tyskutowali tylko o to, że musisz poznać prawdę. JAk długo można być zaślepionym lemingiem Donka i Józefa Bąka?

ElRio

Sorki - dyskutowali. Nie ma możliwości edycji. :(

ElRio

hahahhah a co on dla polski tak wielkiego zrobil krzyknol do kamery 3x jest jest jest :D

polska9999

To kto inny był. No widzisz... i takie masz pojęcie. Cóż - w gimbazach ostatnio z nauczaniem historii kruchutko.

ElRio

Chvj ci w zic

polska9999

A tobie w ryj, parówo i kawałek szkła.:)

ElRio

WTF

polska9999

Yes, yes, yes! :)

ElRio

:D

ElRio

poje.baje polskie trolle... W ten sposob proponowal bym zdyskredytowac polskich aktorow i aktorki, ktorzy szkole aktorska konczyli za komuny i za komuny mieli swoj najlepszy okres gry aktorskiej... Debile.

sobanek

Dbil to był twój stary, że ci zaraz po urodzeniu łba nie ukręcił. Oddałby ludzkości przysługę.

ElRio

lecz sie PISowski pajacu.

sobanek

Sam się lecz, POwskie ścierwo. A jak nie to my cię wyleczymy, gdy nadejdzie czas.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sobanek

Kiedyś wrócisz, jak zmywak zamkną. Wtedy będziemy czekali... :-)

ElRio

widzisz myslisz cwoku swoimi kategoriami, tobie tylko zmywak by pozostal niedouczony PISowski pomiocie...

sobanek

O, przepraszam, obraziłeś się za zmywak, bo oprócz tego jesteś konserwatorem powierzchni płaskich, czyli floor managerem, czyli latasz na mopie? :)

ElRio

ch Cie obchodzi gdzie pracuja albo jako kto, na pewno nie pracuje fizycznie, choc zadna praca nie hanbi... Rozumiem juz dokladnie czemu ta wasza partyjka ze smiesznym kurduplem na czele nie rzadzi i rzadzic juz nie bedzie... :D

sobanek

Bedzie, będzie, spokojna wasza kalarepa! :) Pewnego dnia wrócisz ze zmywaka i się zdziwisz! :)

ElRio

dream on pisowski smieciu

sobanek

Wyobraź sobie: wracasz, ręce sterane zmywakiem i tym mopem, w końcu ciapat cię wykopał i zatrudnił młodszego-silniejszego. No więc wracasz - a tu Wolna Polska! Co wtedy zrobisz robaczku-zmywaczku? :)

ElRio

wiem, ze przy twoim poziomie umyslu nie miesci ci sie w tym malutkim mozdzku ze ktos moze wykonywac inna niz ty prace ale tak jest. A Posla jest i bedzie wolna bez tego PISowskiego faszystowskiego bydla

sobanek

Błąd! Bez tego "PiS-owskiego faszystowskiego bydła" Polska NIGDY nie będzie wolna, robaczku-zmywaczku. Oczywiście ty tego nie widzisz, bo ci zmywak zasłania pół świata a drugą połowę ciderki.
Ale jak ju żwrócisz do flatu, który zajmujecie w jedenastu (plus pies) - przemyśl moje słowa i nawróć się z leminga na Polaka.

ElRio

wiem, ze dla ciebie perspektywa ze ktos nie wroci jest zbyt zagmatwana aby ta jedna szara komorka ja pojac wystarczajaco szybko ale tak jest, ciderki sa do dupy, niemieszkam na flacie tylko moja miesieczna pensja idzie na kupiony dom, na ktory nigdy w ani teraz ani za Twojego faszystowskiego wodza nie bedzie cie stac. zyj dalej nienawiscia posrancu

sobanek

Dom to ja mam od wieeeelu lat. Tu - w Polsce, mojej Ojczyźnie a nie między obcymi. :)
A że nie wrócisz - to bardzo dobrze. U nas na zmywakach będą robić Białorusy i Ukraińce. Nic tu po takim fachowcu od zmywania jak ty.
Siedź, gdzie jesteś. :) Polska to nasza sprawa - my ją sobie wywalczymy dla naszych dzieci. Twoje może będa mówiły po polsku ale wnuki - już nie.

sobanek

Szkoda dyskutować z kimś kto nie ma argumentów a jedynie obraża innych. Także daj sobie spokój - tacy ludzie jak ELRio i tak zawsze wiedzą wszystko najlepiej i tylko oni mają monopol na prawdę. Już nawet na forach filmowych czy sportowych zatruwają człowiekowi życie polityką.

pomponik86

Przepraszam, bo czegoś nie łapię. Wpyerdalasz się w MÓJ WĄTEK i jęczysz, że ci zatruwam życie???
TO WYNOCHA! Prosta recepta.
Nie chcę cię tu widzieć - sio.

ElRio

On zarabia wystarczająco na swoich winiarniach i za reklamy ING a poglądy polityczne są jego prywatną sprawą i ja mam na to wyje.... kogo on popiera a kogo nie. Sam nie rozumiem u niego tego jego entuzjazmu Tuskowego i w wielu kwestiach mógłbym z nim polemizować ale jest osobą publiczną i ma prawo wyrażać swoje poglądy. Mam w du.... to czy za PiS czy za PO czy kimś innym. Dla mnie jest świetnym aktorem i tyle. To jest portal filmowy a nie polityczny ale niestety w naszym kraju z tolerancją jest bardzo źle, czego jesteś najlepszym przykładem.

pomponik86

Tolerancji dla lemingów być nie może!

ElRio

Swoim wpisem właśnie udowodniłeś jak niski poziom merytoryczny i intelektualny prezentujesz. Nic dziwnego, że w naszym kraju ludzie nieustannie obrzucają się błotem bez powodu, skoro mamy takich obywateli jak ty.

pomponik86

TYlko jedna strona w tym konflikcie to ludzie. Stań po właściwej stronie.

użytkownik usunięty
ElRio

Jedyneczka należy się tobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones