Marek Kondrat

Marek Tadeusz Kondrat

8,3
45 736 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marek Kondrat

Witam.
Wydaje mi się, że Marek Kondrat grał również w filmie "Igraszki z diabłem". Bardzo stary film. Występowała w nim także Zawadzka.
Opisane tutaj: http://pl.shvoong.com/books/novel-novella/1688600-igraszki-diab%C5%82em/
Dziwię się, że nie ma go w filmografii Kondrata.
Pozdrawiam

Dagienka

Grał tam chyba diabła Lucjusza w takim zielonym wdzianku. Szczerze mówiąc to absolutnie go nie poznałam i nawet teraz wiedząc, że to Kondrat nie potrafię jakoś wyłowić podobieństwa. Może tak bardzo się zmienił? Ale wizualnie prezentował się wyśmienicie :D. Natomiast co do filmografii faktycznie brak jest tej pozycji, chyba dlatego, że to nie tyle film jest co spektakl, wyświetlany w ramach Teatru Telewizji. "Igraszek..." nie ma nawet w bazie filmwebu.

Wahnsinn

A szkoda, że go nie ma w bazie. Ostatnio był wyświetlany w TVP1, to miałam nadzieję że znajdę go tutaj.
Tak bardzo się zmienił, bo jednak minęło wiele lat. Czeska wersja jest z 1956 o ile się nie mylę, więc polska pewnie tez stara jak świat. Ale ten uśmiech u Lucjusza ... charakterystyczny ;)

użytkownik usunięty
Dagienka

Też ogladałam ten film w poniedziałek na TVP i muszę przyznać ze byl świetny.I ta obsada Kondrat,Kociniak,Kowalewski,Zawadzka,Gajos,Pokora min.
Naprawdę rola Kondrata jako Lucjusza była genialna :)

Ja również oglądałam ten film i bardzo mi się podobał. :)

Dagienka

"Igraszki z diabłem" to teatr telewizji polskiej, a tego się tutaj nie wpisuje (szkoda)

Til

Wtedy byłby też ... spektakl (?) "Inka 1946" ...

Til

Nie widzieć czemu dalej nie ma go w filmografii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones