Dominika Walo

6,6
738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Walo
jbosakirski

Przepiękna.

Alex_Tyler

Fakt. Ale też deseczka.

jbosakirski

Fakt, uroda przednia

jbosakirski

Stulejarze

alfonskarim

Typowy komentarz bezmózgiego zyeba. Incela zapewne.

Max66

Kolejny stulejarz i spermiarz

alfonskarim

Tylko ciulu potwierdziłeś, że jesteś genetycznym zjebem i incelem.

Max66

Nie. Za to ty potwierdziłeś, że jesteś genetycznym zjebem, stulejarzem, spermiarzem, simpem i cuckiem śmieciu XDDD Ja nigdy nie byłem incelem debilu, gardzę tobą i pluję na ciebie podludzka szmato i mam nadzieję, że zdechniesz jak najszybciej parodio człowieka, rozumiesz?

alfonskarim

Zawszony śmieciu, który raz powtarzasz piątą klasę podstawówki, że stać cię tylko na szczeniackie odwracanie określeń, którymi zostałeś trafnie opisany? Musisz poświęcać całe kieszonkowe, aby płacić najbardziej odrażającym menelom za możliwość spożywania ich skażonego nasienia. Bo jak inaczej wyjaśnić specyficzny odór szczelnie wypełniającego twoją makówkę rzadkiego kału, który sączy się wszystkimi otworami, czego efekty widać i czuć na tym portalu. Przede wszystkim, zjebie, musisz zadać sobie zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie - po chooy, taka wesz jak ty, marnuje tlen na tej planecie? Wolałbym oszczędzić karalucha, niż ciebie. Zrób, cioto, w końcu coś pożytecznego - powieś się, utop, otruj, zastrzel. Świat od razu stanie się lepszy. Wydaje ci się, menelu, że jeśli jesteś alfonsem, to możesz bezkarnie fikać?

Max66

Będziesz wisiał śmieciu

alfonskarim

O, mały fiutek z konfedrerussji :DDDDDDDD Łykając spermę bezdomnych ćpunów uczyniłeś w swym ptasim móżdżku takie spustoszenia, że zaburzyło ci to elementarne podstawy logiki - jesteś zafajdanym, szczekającym cwelem, który nigdy nie zazna kobiety. Nawet twoje własne qoorvy, alfonsie, które rekrutujesz wśród cuchnących kałem i uryną, zarzyganych porannnym jabolem menelek, nie zechcą ci dać. Wolą zbierać i dopalać pety ze śmietników, niż dotknąć takie ścierwo, jak ty. Żule orali twój anus pod celą i sprzedali ci kiłę razem z AIDSem, co wyżarło ci ostatnią szarą komórkę, o ile ją w ogóle posiadałeś, szmato.
P.S. Sam się, gnoju, prosiłeś :DDDDDD

Max66

pudło mała dziwko, gardzę konfederacją i takimi cuckami, simpami, spermiarzami i stulejarzami jak ty, właśnie idę z siekierą cię odwiedzić, ciekawe czy powtórzysz mi to wszystko prosto w twarz szmato

alfonskarim

:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Mam z ciebie niezłą bekę, mały obsrany cwelu, Arturze Ostrowiczu

Max66

"Janusz Pawlacz lat 50, nic w życiu nie osiągnął, nigdzie nie był, nic nie widział, nigdy nie żył."
XDDDDD

Max66

Właśnie jadę cię wyjaśnić szmato, najlepiej od razu uciekaj z Polski

alfonskarim

A tak serio, po chooy taki śmieć jak ty, marnuje tlen na tej planecie? XDDDD

Max66

Nie wiem po co taki śmieć jak ty marnuje tlen na tyej planecie, ale będziesz mnie błagał o litość i wybaczenie

alfonskarim

I znów to samo. Stać cię, obszczymurku, jedynie na szczeniackie odwracanie określeń, którymi zostałeś trafnie opisany. Skoro masz problemy psychiczne, to zgłoś się do psychiatry (choć z pewnością jest już za późno). Szukasz, peezdusiu, zaczepki w necie, a później, gdy ktoś cię skarci, odwalasz wielki, rzęsisty płacz. Rozumiem, że zwyrole od dziecka orali twój anus, sprzedali ci wszystkie możliwe choroby, co uczyniło spustoszenia w twoim ptasim móżdżku. Dlatego taki wszawy cwel, jak ty, nie może znieść, gdy normalni ludzie kulturalnie rozmawiają o pięknych kobietach :) Skoro nie wiesz, zafajdana parówo, co znaczą piękne kobiety, to wracaj na ulicę polerować berła menelom, bo tylko do tego się nadajesz, szmato.

Max66

Nie, to ty sam siebie opisujesz, ty ty jesteś obszczymurem, tomty potrzebujesz psychiatry, ty jesteś upośledzony, ty polerujesz berła menelom, nie wiem pomco ta samokrytyka i po co tak brzydko na siebie piszesz, projektujesz na innych swoje upodobania, swój stan psychiczny, nie jest to zdrowe, ale ja cię uleczę śmieciu, jesteś dla mnie nikim, pluję na ciebie i nie jesteś dla mnie żadnym wyzwaniem, poskładam cię w sekundę

alfonskarim

XDDDDD Widać, psychiczny odpadzie genetyczny, że bozia obdarzyła cię 1 centymetrowym fiutkiem i musisz sobie to jakoś rekompensować szukając zaczepki w necie. Ale to ci, cwelu, nie pomoże. Będziesz nadal wypinać odbyt pod celą.

Max66

XDDDDD Widać, psychiczny odpadzie genetyczny, że bozia obdarzyła cię 1 centymetrowym fiutkiem i musisz sobie to jakoś rekompensować szukając zaczepki w necie. Ale to ci, cwelu, nie pomoże. Będziesz nadal wypinać odbyt pod celą. I tyle na ciebie wystarczy, mogę kopiować 1 do 1 wszystko co napiszę i w ten sposób gaszę peta

alfonskarim

Widać że twój poziom intelektualny jest poniżej ameby :D

Max66

Dokładnie, widać, że twój poziom jest poniżej ameby. No i pięknie, kolejny spermiarz, stulejarz, prawak, nacjol, patriarchalny przemocowiec seksualizujący kobiety zniszczony i zaorany, oby tak dalej

alfonskarim

"kolejny spermiarz, stulejarz, prawak, nacjol, patriarchalny przemocowiec seksualizujący kobiety zniszczony i zaorany" - jednak jesteś znacznie większym zjebem, niż mogło się wydawać XDDDD Cwelu, czy ty nie czujesz tego, że cię miażdżę? Nie słyszysz chrzęstu własnych, przerabianych na mączkę kości?  Miałem już tutaj (na fw) styczność z bucami tak tępymi, że nawet wesz łonowa jest w porównaniu z nimi geniuszem, ale każdy z nich w krótkim czasie orientował się, jak wielka jest przepaść intelektualna między nami, jednak twoja tępota znacznie ich przebija (gdybyś nie zrozumiał, a jestem dziwnie spokojny o to, że nie zrozumiesz - chodzi o prostą analogię - ty: Rów Mariański, ja: Mount Everest). :)) Pozdrów przy okazji siostrę oddziałową: https://www.psychiatria.com/   

Max66

Pięknie cię zaorałem prawacki zjebie, mam nadzieję, że nie będziesz już więcej gwałcił i molestował kobiet, dzieci i zwierząt

alfonskarim

A to dobre.
Zaszczany koorviszon, miękka faja, szukająca zaczepki w necie, obszczymurek, który właśnie został wdeptany w gówno (którym zresztą jest) zarzuca mi prawactwo XDDDDD. Poproś o inne leki, cwelu, bo te kompletnie ci nie służą. I nie płacz już tyle, bo strasznie nudny jesteś :)

Max66

Idealnie się podsumowałeś prawaku, ja nawet nie muszę nic dodawać od siebie, sam doskonale siebie wyjaśniasz nacjolu z radia Maryja

alfonskarim

Wróć do ssania pałek, miękka fajo. Jarozbaw cię potrzebuje. Antoni odwiedziłby cię w psychiatryku, ale boi się że go też zamkną. XDDDD

Max66

Jeszcze bardziej się pogrążasz PiSiorze, katolu i nacjolu. Po prostu proszę cię żebyś przestał gwałcić i molestować kobiety i dzieci, one nic ci nie zrobiły

alfonskarim

Wypolerowałeś już berło jaszczurowi-Jabłonowskiemu? Spasiony Ludwiczek też na ciebie czeka, cwelu. I nie płacz już tyle, bo strasznie nudny jesteś :)

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolku, nie płacz już

alfonskarim


Jesteś, śmieciu znacznie głupszym zjebem, niż ci się zdaje - spłakałeś się jak bóbr, miękka fajo :DDDDD Rydzol prosił, byś mu następnym razem obciągał z połykiem, bo tak go nauczyły katolskie, prawackie gnojki, typu Oskarek :D

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

alfonskarim

XD
Fajnie się prujesz, pisobolszewicki cwelu.

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

alfonskarim

Jesteś najgłupszym katobolszewickim cwelem na FW. Serio. Mam z ciebie niezłą bekę XD

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

alfonskarim

Pięknie się zaorałeś i zniszczyłeś nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

alfonskarim

Pięknie się zaorałeś i zniszczyłeś nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

alfonskarim

Pięknie się zaorałeś i zniszczyłeś nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesk

alfonskarim

Pięknie się zaorałeś i zniszczyłeś nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

alfonskarim

Pięknie się zaorałeś i zniszczyłeś nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

alfonskarim

Pięknie się zaorałeś i zniszczyłeś nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku.

Max66

Pięknie cię zaorałem i zniszczyłem nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku

alfonskarim

Pięknie się zaorałeś i zniszczyłeś nacjolu, prawaku, katolu i PiSowcu, nie wiem co tam dalej szczekasz bo nawet nie czytam PiSowski piesku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones