PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541}
6,2 27 827
ocen
6,2 10 1 27827
4,5 11
ocen krytyków
Operacja Samum
powrót do forum filmu Operacja Samum

To chyba jedyny polski film akcji, który widziałem. Dlaczego robi się u nas same dramaty i ponure historie o upośledzonej przeszłości i chorych relacjach w rodzinie? Dlaczego nikt nie produkuje fabuł w których są wybuchy, strzelaniny i układy na rządowym szczeblu? A jak już powstaje taka Operacja Samum, to wszyscy ją torpedują za to że "nierealistyczna".

Smutne polactwo-cebulactwo najwyraźniej nie lubi filmów, w których Polacy są asami wywiadu i mają udział w międzynarodowej polityce. Pieprzyć realizm, fajnie się to oglądało, według mnie to był dobry film.

użytkownik usunięty
zombiecamel

Film nie jest zły, ale sam jestem osobą, która trochę obejrzała, a nie powiem, że wszystko i najlepsze. Mogę powiedziec śmiało, że to film średni, sam Pasikowski tak twierdzi. Jak to ktoś fajnie tutaj w filmwebie ujął namieszali trochę w scenariuszu Pasikowskiego, dlatego to jest takie średnie, a nie arcydzieło. I tyle. Najlepiej jest jak sam Pasikowski pisze sceanriusz lub jak w Glinie w pierwszej części miał dobry scenariusz Macieja Maciejowskiego (twórcy filmu ,,Prowokator''). A twoje zdanie jest dobre, mogłoby powstawac więcej takich produkcji i mogłoby byc mniejsze oceniane krytyczne. Jednak amerykańskiego produktu wciąż jest więcej i chyba zawsze już będzie, a na polskie produkcje zawsze brakuje kasy.

niech przestana krecic przez 2-3 lata te swoje durne komedie i nakreca jeden taki porzadny film akcji to kurde pol polski sie zjedzie

użytkownik usunięty
luquepl

A pewnie, niech nakręcą coś dobre jak Kiler, Demony wojny według Goi, Trzy kolory. Biały czy też Psy, to frekwencja gwarantowana, mądra uwaga.

Niestety u nas z filmem jest jak ze sportem gdzie kluby chca miec cos tanio ,najlepiej za darmo i bez zadnego wkladu miec miliony.
Wykladaja 1mln na film robiac kaszane z jakimis frajerami majac ten sam spaprany scenariusz i walkuja go od 10lat,
tak patrzac na to to przeciez powinno byc odwrotnie teraz wlasnie powinnismy kwitnac filmowo ;/

użytkownik usunięty
zombiecamel

Film bardzo ciekawy, dobrze zagrany. Świetny Kondrat.

użytkownik usunięty
zombiecamel

Nie wie ktoś czemu Linda i Lubaszenko pobili na końcu Huka? Co znaczyło, że Karen lubi po swojsku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones